Lähtevät ja saapuvat alukset

Päivitetty 21.10.2021 04:58:00
Alus Varustamo Saapumisaika Laituri Terminaali Satama Lähtöaika Kohde
Raduga Proton Raduga Shipping 19.10.2021 19:30 SHA Hiililiikenne Vuosaari 20.10.2021 12:17 Laukaansuu
Karbon Raduga Shipping 19.10.2021 19:30 SHA Hiililiikenne Vuosaari 20.10.2021 12:17 Laukaansuu
Moezelborg Wagenborg Shipping B/V 20.10.2021 03:10 VB2 Yhteiskäyttöiset RORO-laiturit (B-laiturit) Vuosaari 21.10.2021 22:00 Aleksandria
Delphis Finland Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 20.10.2021 06:35 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 21.10.2021 12:00 Gdansk
Elbsummer Unifeeder A/S 20.10.2021 14:21 VDA Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari 21.10.2021 13:00 Kotka
Star Tallink Silja Oy 21.10.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama 21.10.2021 07:30 Tallinna
Päivitetty 21.10.2021 04:58:02
Alus Varustamo Saapumisaika From Laituri Terminaali Satama
Cemsea III Baltrader Shipping Company 19.10.2021 12:00 LOV1 Loviisan satama
Marjatta Juru Agentura Forsa uab 19.10.2021 21:30 Etelälaituri Kantvik
Finnhawk Finnlines Oyj 21.10.2021 06:45 VF4 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 21.10.2021 07:00 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.10.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnkraft Finnlines Oyj 21.10.2021 09:00 VG7 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finnmaid Finnlines Oyj 21.10.2021 09:00 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 21.10.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 21.10.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 21.10.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 21.10.2021 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Anina Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 21.10.2021 12:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 21.10.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Elbsailor Unifeeder A/S 21.10.2021 13:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.10.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 21.10.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 21.10.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 21.10.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 21.10.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 21.10.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 21.10.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 21.10.2021 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 22.10.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Esperance Cosco Shipping Lines (Europe) GmbH 22.10.2021 06:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Angela X-Press Container Lines 22.10.2021 06:00 VEA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 22.10.2021 06:45 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.10.2021 07:00 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.10.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnlady Finnlines Oyj 22.10.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 22.10.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 22.10.2021 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 22.10.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 22.10.2021 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 22.10.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 22.10.2021 13:15 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.10.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 22.10.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 22.10.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Eira ESL Shipping Oy 22.10.2021 18:00 LEL Hiililiikenne Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 22.10.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 22.10.2021 20:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 22.10.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 22.10.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 22.10.2021 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Containerships VII Containerships - CMA CGM GmbH 22.10.2021 23:00 VDB Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Containerships Polar Containerships - CMA CGM GmbH 22.10.2021 23:59 VDC Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 23.10.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Luca TTS Shipping Ltd 23.10.2021 06:17 VGA Finnsteve pitkälaituri (E-laiturit + VGA) Vuosaari
Finnbreeze Finnlines Oyj 23.10.2021 06:45 VF3 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.10.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 23.10.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 23.10.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 23.10.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Symphony Tallink Silja Oy 23.10.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 23.10.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.10.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 23.10.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Star Tallink Silja Oy 23.10.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 23.10.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 23.10.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 24.10.2021 09:30 VC2 Finnsteve RORO (C-, F- ja G-laiturit) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 24.10.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Gabriella Viking Line Abp 24.10.2021 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 24.10.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 24.10.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 24.10.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnkraft Finnlines Oyj 24.10.2021 15:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Megastar Tallink Silja Oy 24.10.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 24.10.2021 18:00 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 24.10.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 24.10.2021 18:45 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Munksund Unifeeder A/S 24.10.2021 19:40 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 24.10.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 24.10.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 24.10.2021 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 25.10.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 25.10.2021 00:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 25.10.2021 02:15 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finnpulp Finnlines Oyj 25.10.2021 06:45 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 25.10.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnlady Finnlines Oyj 25.10.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 25.10.2021 09:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 25.10.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 25.10.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 25.10.2021 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Silja Symphony Tallink Silja Oy 25.10.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 25.10.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 25.10.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 25.10.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnsun Finnlines Oyj 25.10.2021 15:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 25.10.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 25.10.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 25.10.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 25.10.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 25.10.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 25.10.2021 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 26.10.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 26.10.2021 02:15 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Eira ESL Shipping Oy 26.10.2021 06:00 LEL Hiililiikenne Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 26.10.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnstar Finnlines Oyj 26.10.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 26.10.2021 09:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 26.10.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 26.10.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Gabriella Viking Line Abp 26.10.2021 10:10 EK6 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Silja Serenade Tallink Silja Oy 26.10.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 26.10.2021 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 26.10.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Elbstar Unifeeder A/S 26.10.2021 13:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 26.10.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 26.10.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 26.10.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 26.10.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 26.10.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 26.10.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 26.10.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 26.10.2021 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 27.10.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 27.10.2021 02:15 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 27.10.2021 08:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnmaid Finnlines Oyj 27.10.2021 09:00 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 27.10.2021 09:15 VA8 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Viking XPRS Viking Line Abp 27.10.2021 09:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Megastar Tallink Silja Oy 27.10.2021 09:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 27.10.2021 10:30 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Silja Symphony Tallink Silja Oy 27.10.2021 10:30 EO2 Olympiaterminaali Eteläsatama
Star Tallink Silja Oy 27.10.2021 12:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 27.10.2021 14:15 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 27.10.2021 15:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Finnhawk Finnlines Oyj 27.10.2021 15:30 Ei tiedossa Muu Vuosaari
Finbo Cargo Eckerö Line Ab Oy 27.10.2021 18:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 27.10.2021 18:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Viking XPRS Viking Line Abp 27.10.2021 19:30 EK7 Katajanokan terminaali Eteläsatama
Finlandia Eckerö Line Ab Oy 27.10.2021 21:00 LJ8 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Megastar Tallink Silja Oy 27.10.2021 21:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Sea Wind Tallink Silja Oy 27.10.2021 22:00 VA6 Vapaa RORO-paikka (A-laituri) Vuosaari
Star Tallink Silja Oy 28.10.2021 00:30 LJ7 Länsiterminaali 2 Länsisatama
Skalar Unifeeder A/S 28.10.2021 02:00 VD4 Steveco/MLT (D-laiturit) Vuosaari
Tiedot tulevat kansallisesta merenkulun tietojärjestelmästä, Portnetista. Helsingin Satama ei vastaa Portnetin tietosisällöstä.